2018 Yılının En Çok Beklenen Oyunları

9

 2018 Yılının En Çok Beklenen Oyunları sizler için derledik çıkması beklenen en iyi PC Oyunları 2018 serisini bu yazımızda inceleye bilir video ve açıklamalarını izleye bilir en çok beğendiğiniz 2018 bilgisayar oyunu hangisi ise konumuzun altına yorum yapabilirsiniz. 2018 oyunlarının çıkış tarihleri net olarak kesinleşmese de tüm videoları sizler için yayınlıyoruz. Aksiyon 2018 PC Oyunlarından tutunda tüm bilgisayar ve konsol oyunları bu yazımızda.

 A Way Out

A Way Out Leo ve Vincent’la tanışan, ancak birbirlerini tanımayan ancak durumu ne olursa olsun birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalacak iki erkekle tanışın. Hapishaneden ayrılmanın ve hapishane duvarlarının ötesinde birlikte devam etmenin bir yolunu bulmaları gerekiyor.

Ortak bir hedefe ulaşmak için yola çıktıklarında, hayatları, kim oldukları ve ilgilendikleri insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:2018

A Way Out

Greedfall

17 asır Avrupasını andıran bir vakit diliminde, büyünün ve fantastik yaratıkların kol gezdiği GreedFall isimli bir adada geride bıraktığımızoyunda, buraya yerleşmeye gayret gösteren tüccarlar ve hazine avcıları ile sihirli yaratıklar doğrulusunda korunan ada sakinleri arasındaki çatışmanın ortasında kalan birini yöneteceğiz.
Kılıç gibi classic silahların yanı sıra tek atımlık külüstür tüfekler ve piştovlar da emrimize amade olacak.
Oyundaki en küçük seçimlerimizin dahi adadaki vaziyeti şekillendireceği ve yerlilerle olan ilişkilerimizi etkileyeceği ifade ediliyor.
Karşımıza çıkan meseleleri savaşarak çözebileceğimiz gibi diplomasiye sarılmak, aldatmak ya da saklılık kullanmak gibi seçeneklerimiz de olacak.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:2018

Greedfall


Conan Exiles

Unutmayin ki: bu acımasız intikam tanrıları üklesinde, kanlı canniballer ve kısır canavarlar, yaşamda kalma, yiyecek ve suyu takip edilmektenfarklı bişi değildir. 
Hazine ve malumat arayan esrarengiz kalıntıları keşfedin, fakatdünyanın karanlık güçleri doğrulusunda zihninizin bozulma riskine ilgiedin.
Geniş kum tepeleri arasından geçin ve yanan kumların üstünden geride bıraktığımız kum fırtınalarının temizlenmesinden sığının. 
Mart’ı düşmanlarına karşı savaşa sokup vahşileşen acımasız öfkeni acımasız kavgaya sok.
Hazırlıksız olarak gider iseniz başınız kayıyor ve uzuvlar uçuyor olacak.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi: Mart 2018

Conan Exiles


Shenmue 3

Shenmue 3 içersinde uzun bir yol oldu – serideki ikinci oyun on altı seneevvel Dreamcast’te başlandı ve bir ileri Xbox yine yayınlanmasına karşınmali yönden başarısız oldu. 
Franchise ölü gibi görünse de, Suzuki orijinal yayıncı Sega’yı kendisistüdyosuna – Ys Net – odaklanmak içersinde 2011’de terk etti ve 2015seneninde Shenmue 3’ü finanse etmek içersinde bir Kickstarter başlattı ve sadece dokuz saat içersinde 2 milyon dolarlık hedefine ulaştı ve kampanyayı 6 doların üstüne kapattı.
milyonlarca bağışta yer aldı ve yakında Sony ek fonla oyuna takviyevaadinde yer aldı.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Aralık 2017

Shenmue 3


Darksiders III

Yedi Ölümcül Günah’ı yakalayıp yok etme görevinde FURY’yi yönettiğiniz kesmeli biçmeli Aksiyon Serüven oyunu Darksiders III’te felaketin pençesindeki Dünya’ya geri dönün. 
Dört Atlı’nın en ön görü edilemeyen, en esrarengiz azası FURY, birçoklarının başarısız bulunduğu bişiyi, başka bir deyişle Dünya’yı kasıp kavuran güçlere bir balans getirmeyi başarmak mecburiyetinde.
Darksiders III, eleştirmenlerden tam not alan Darksiders serisinin merakla beklenilen üçüncü oyunudur.
Dünya’daki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi düzeltmek içersindekırbacına ve büyüsüne iltimat etmek mecburiyetinde kalan büyücü FURY’yi muayene edin!
FURY’nin büyüsünü kullanarak onun her biri yeni silahlar, hareketler ve yer değiştirme yetenekleri yayınlayan muhtelif formlarını meydanaçıkarın.
FURY’nin hikayede ilerlerken gizemleri su yüzüne çıkarmak içersindemekanlarda bir ileri bir geri gittiği açık uçlu, yaşam sürdüren, serbest oyun dünyasını keşfedin. 
Yedi Ölümcül Günah’ı ve mistik yaratıklar ya da bozunmuş varlıklar gibi hizmetkarlarını alt edin.
Darksiders’daki sanat tipi karşısında ağzınız açık kalsın: oyuncuyu cennetin yüksekliklerinden alıp cehennemin derinliklerine götüren,muhabere ve çürümüşlüğün viran, doğanın istila ettiği, bir felaketin sonrasını betimleyen geniş ortamlar.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  2018

Darksiders III


Crackdown 3

Crackdown 3’ün kargaşa ve yıkım alanındaki patlamanın üstesinden gelme ve suçu süper güçlü bir Ajan olarak durdurma zamanı. Fütüristik bir şehrin yüksekliklerini keşfedin, dönüştürücü bir araca sokaklardan geçin ve acımasız bir ceza imparatorluğunu durdurmak için güçlü yeteneklerinizi kullanın. Crackdown 3, işbirliğine hazır kargaşa ve imha edilmesinin Microsoft Cloud tarafından desteklenen en üst düzey silahınız olduğu yepyeni bir çok oyunculu mod sunar.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  2018

Crackdown 3


Skull & Bones

Korsanların Altın Çağı’dır. Renegade kaptanları, dünyadaki en güçlü silahları komuta eder, savaş gemileri. Kralın afını reddeden ve Karayipler’den zengin Hint Okyanusu’na doğru yola çıkan zengin bir korsan kaptusunuz, cömert zenginliklerle dolup taşan bir sınır.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  2018

Skull & Bones


The Last Night

İnsanlar ilk sırada yaşamda kalma süresini biliyordu.
Sonra işin dönemini biliyorlardı.
Artık boş dönemlerinde yaşıyorlar.
Makineler insan emeğini tekilce kuvveti değil, titiz, akıl ve yaratıcılıktan da çok bulmuştur. 
Hayatta kalma maçı yiyecek ve su demek değil, yaşam sürdürmekiçersinde bir amaçtır. 
İnsanlar bundan sonra kendilerini ne tükettiklerini tanımlıyor, yarattıkları değil.
Son Gece sizi büyüleyici bir kent olan vatandaşları olan Charlie’nin ve gündelik yaşamını yaşam sürdüren yurttaşların – Charlie’nin bir çocukluk ilçesi yüzünden yaşamayacağı – gündelik yaşamına sokuyor.
Çevresinde görünüşte manasız olan dünyaya duygusuz ve kaygı duyan Charlie’ye, kendisi eline bir şeyler alabilmek için bir fırsat sunuluyor.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  2018

The Last Night; Bones


Project Rap Rabbit

PaRappa Rapper ve Gitaroo Adam’ın yaratıcılarından anlatım tabanlı bir ritim oyunu olan Rap Rabbit projesinin geleceği, bir gün önce kampanya sona eren kampanyası başarısız bir şekilde sona erdiğinde sorgulanmaya başladı. 
Projenin tahminen 1.1 milyon dolarlık bir sorması vardı, fakatdestekçiler tekilce nihai müracaat tarihine kadar 204.000 dolar kazandılar.
Masaya Matsuura (PaRappa) ve Keiichi Yano (Gitaroo Man) başkanlığındaki geliştirme ekibinin yazısında “Rap Rabbit Projesiiçersinde heyecanınız izlemek mükemmel, fakat bugün, kalabalık kaynaklı yolculuğumuzun burada sona ermesi gerekliliğini ne yazık kikabullenmek zorundayız” .
“Kaliteli bir ritim aksiyon oyunu içersinde fon gerçekleştirenkaynakların zor olacağını biliyorduk ve Rap Tavşan Projesininolağanüstü bir oyun olacağını bilsek de, ne yazık ki bunu henüz geniş bir dünyaya ispatlamak içersinde yeteri kadar şey yapamadık.

PlayStation 4 ve Windows PC oyunları, hem yüksek fonlanma amacıylahatta başlangıçta en üst katta bir Nintendo Switch versiyonunabulunduran henüz kolay streç hedefleriyle heyecanlandı. 
Backlash, ekibin oyunun germe hedeflerini yine yapılandırmasına yol açtı, fakat geri çekilme, Rap Rabbit’in erken kötü tanıtımının Hasarını geri alamadı.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Ağustos 2018

Project Rap Rabbit


Indivisible

Lab Zero Games, kritik beğeni toplayan dövüş oyunu Skullgirls’un arkasındaki çekirdek yaratıcı personel tarafından hazırlanan, tüketici dostu bir stüdyo. Biz tutkulu oyuncularız ve bizim gibi insanlara hitap eden oyunlarda bulunmaya çalışıyoruz.

Hem daha iyi bir oyun hem de daha iyi bir oyun topluluğu yaratmak için hayranlarımızla iletişim kurmaktan gurur duyuyoruz. Skullgirls, Lab Zero’nun çok fazla vizyonuna sahipti ancak topluluğun katılımı ve geri bildirimi sayesinde daha iyi bir oyun haline geldi. Aynı topluluğa dayalı tekrarlamayı tek bir oyuncu oyununa getirmekten heyecan duyuyoruz.

Biz işimiz izin verdiği kadar şeffaf olmaya çalışıyoruz. Bu, kötü haberler olsa bile taraftarlarımıza ve destekçilerimize neler olduğunu bildirmek demektir.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Ağustos 2018

Indivisible


The Guild 3

Kendimizi 1400 seneyin orta Avrupa’sında buluyoruz.
Bir vakitler soylular ve din adamları doğrulusunda yönetilen karanlık orta çağlar bitiyor ve ticaretin ve serbest zihinlerin özgür şehirlerinin yaşı yeni bir devreye başlar!
Guild 3’te asırlar boyu süren bir aile hanedanı oluşturursunuz.

Sizinle hanedanlığınızın çevresindeki dünya yeniden yenidendüzenlenirken, futbolcu olmayan bütün figürler kendisi kararlarını verirken, elleçleme ve ticaret becerilerinizi, sosyal gündemde vesonunda siyasette ve kötü amaçlı entrikalarda kanıtlamanız lazım olur.
Guild 3, ekonomik simülasyon, taktik oyunu, tarihi yaşam simülasyonu ve anlık 3D rolü oynamanın atmosferik ses kaydı ve ortaçağ müziğiyleeşi benzeri olmayan bir karışımıdır.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

The Guild 3


BattleTech

Sene 3025’dir ve galaksi, BattleMechs isminde devasa mekanikmuhabere araçları ile soylu hanelerin savaştığı daimi bir muhaberedöngüsünde sıkışmıştır. 
Mech’lerin ve kendilerini muayene eden MechWarrior’ların kendisiparalı kıyafetinizden buyruk alın, acımasız yıldızlararası bir iç savaşa girerken kendinizi tehlikeye atmak içersinde maç edin.
Operasyonlarınızın yıldız ekiplerini yükseltin, feodal efendilerle paralı sözleşmeler ile ilgili görüşmeler yapın, yaşlanan BattleMechs’inizi onarın ve bakımlı duruma kazancın ve muhabere alanındaki düşmanlarınızı yenmek içersinde yıkıcı muhabere taktikleri yürütün.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

BattleTech


Pillars of Eternity II: Deadfire

Fulvano’nun takımadasına ilişkin Rehberiyle Deadfire’in manzaralarını, seslerini ve kokularını keşfedin. Fulvano’nun Voyage, oyuncuların ziyaret edebileceği ve keşfedebileceği ve elde ettiğimiz destekçilerin sayısıyla birlikte büyüyen yeni, geri vasıfsız Ada Zinciridir! 20.500’den başlayan her 1,500 destekçi için Fulvano’nun yolculuğuna başka bir bacak ekliyor veya genişletiyoruz. Bir korsan saklanma yeri, üç seviyeli bir zindan, köle kökenli bir ada ve bir gemi mezarlığı gibi yeni adaların keşfedilmesinin ardından Fulvano’nun yolculuğu maalesef sona erdi! Deadfire’in ölümcül yaratıklarından biriyle karşılaştı ve şimdi yeni bir maceraya yöneldi. Fulvano’nun seferini yapmaya katılan herkese teşekkür ederiz!

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

Pillars of Eternity II: Deadfire


Metal Gear Survive

Metal Gear Survive, serinin yaratıcısı Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılmasında sonra çıkacak ilk oyun olma ünvanı taşıyor. Firma, E3 2017′deki sunumunda oyunun 2017 yılını pas geçerek, 2018‘in başlarında çıkacağını belirtti. Konami, erteleme gerekçesi olarak “oyunu parlatmak için ekstra zaman ihtiyacı olmasını” gösterdi. Ancak oyunun 2018’in hangi diliminde çıkacağı hususunda kesin bir tarih verilmedi.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

Metal Gear Survive


Metro: Exodus

Zehirli unsurlara karşı mücadele ettiler, mutasyona uğramış canavarlar ve paranormal dehşetlerle savaştık ve iç savaş alevlerine maruz kaldık.
Ancak şimdi Artyom olarak metrodan kaçıp Spartalı Rangers grubunu, kıyıdaş sonrası Rusya’da doğuda yeni bir hayat arayışında kıta boyunca uzanan geniş bir yolculuğa çıkarmanız gerekir.

Metro Exodus, ölümcül muharebe ve gizli oyunu, şimdiye kadar yaratılmış en çekici oyun dünyalarından birinde keşif ve hayatta kalma korkusu ile harmanlayan, epik, hikaye yönlendirmeli, 4A Oyunlar’tan bir shooter.

Rus vahşi halini geniş, doğrusal olmayan seviyelerde keşfedebilir ve bahar, yaz ve sonbahar boyunca nükleer kışın derinliklerine uzanan heyecan verici bir hikaye çizgisini takip edebilirsiniz.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

Metro: Exodus


Spider-Man 2018

E3 2017 kapsamında Sony’nin tertip ettiği konferans esnasında yeni Spider-Man oyununun tahminen 9 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı.
Oyunda classic Spider-Man kostümünden değişik olarak yeni kostümün önünde büyük beyaz bir örümcek simgesi yer almakta.
Eski oyunlara göre grafikleri çok henüz iyi olan oyunda aksiyon dolu sineamtikler de epey dikkat çekici.
Oyunda saklıca düşmanlarınızı tesirsiz duruma getirebilir veyahutaksiyonun içine dalabilirsiniz.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

Spider-Man 2018


God of War 2018

Tanrıların gölgesi dışında bir insan olarak yaşayan Kratos, bilmediğiniz topraklara, beklenmedik tehditlere ve bir baba olmak için ikinci bir şansa adapte olmalı. Oğlu Atreus ile birlikte çifti, acımasız Norveç vahşilerine adım atacak ve derin kişisel bir görev gerçekleştirmek için savaşacak.

Platformlar: PC, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Çıkış tarihi:  Haziran 2018

God of War 2018
94.939
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“2018 Yılının En Çok Beklenen Oyunları” oyununda 14 Yorum bulunuyor.
 1. Baran Karakoc - 7 yıl önce demiş ki:

  vay canınaaaa çok güzel oyunlar sabırsızlıkla bekliyorum her oyunumu buradan indiriyorum çok teşekkür ederim torrent

 2. Mehmet Emrah Akalın - 7 yıl önce demiş ki:

  elinize sağlık kolay gelsin

 3. Cihan Akçay - 7 yıl önce demiş ki:

  platformda yanlıslık var bı kaçtanesı sadece ps4 e özel

 4. Emre Sarıgöl - 6 yıl önce demiş ki:

  spider man god of war pcye çıkıyormu andaval at sineği amdin

  • Yunus Serhat SOYAL - 6 yıl önce demiş ki:

   bir boktan haberin yok belliki ezbere oyuncusun al biraz level dergisi falan oku…! GOW4 ten itibaren PC platformunada cıkarılacagının müjdesi verildi hatta ilk pc sonrasında ps versiyonunun yayınlanacagı acıklandı bu 1. 2. ise spiderman nezamandan beri pc ye cıkmadıki ??

 5. Enes Yalçın - 6 yıl önce demiş ki:

  yeni oyunları bekliyoruz admın kardeşim siteyi beyenyorum ve seviyorun güvenilir bir site ve biraz sanki durgun yani yeni oyunlar gelme zamanı geldı :)

  • Torrent Oyun indir - 6 yıl önce demiş ki:

   Merhabalar teşekkürler güzel düşünceleriniz için 2017 bitimi 2018 yeni gecişimiz olduğundan oyun sektörü 2018 oyunlarını piyasa sürecek bu ay içinde bir çok yeni oyun çıkıcak. Piyasa durgun oyun yok :) takibindeyiz bizde

 6. Yunus Serhat SOYAL - 6 yıl önce demiş ki:

  God Of War’ın artık pc ye de cıkacagını bilmeyen salak dolu bu site :)

  • Sait Kerpişci - 6 yıl önce demiş ki:

   god of war ps ozel oyunu pc ye cıkmaz

 7. Hayriye Tekin - 6 yıl önce demiş ki:

  mount and blade bannerlord nerde en çok beklenen i koymamış

 8. metroEXODUS - 6 yıl önce demiş ki:

  metro hayırlısıyla bı cıkaydı

 9. metroEXODUS - 6 yıl önce demiş ki:

  vay teyzeme bak helal :)

 10. metroEXODUS - 6 yıl önce demiş ki:

  wolfensteın 2 clousse hayal kırıklıgı cıktı.. metro ve Hunt: Showdown un ustune bu 2018 yılı başka oyun beklemeyın kardesım

 11. metroEXODUS - 6 yıl önce demiş ki:

  buda cıksın sabırslandık :) Red Dead Redemption 2