Apex Legends’ın Değeri Mart 2021’de Milyar Dolara Erişebilir

0

Apex Legends, Electronic Arts için büyük para kazanmaya devam ediyor. Şirketin yeni battle royale oyunu, mali yılın sonunda en önemli gelir kalemlerinden biri haline gelebilir.

Son yılların popüler oyun türü Savaş Royale kendisi için büyük bir pazar yaratmayı başardı. Oyun endüstrisinin devi Elektronik sanatlar Bu pastadan kendinize bir pay almak için Apex Legends’ı yayınlamıştı. Firma oldukça büyük bir dilim almış gibi görünüyor.

Oyunun gösterdiği başarı hakkında EA COO’su ve CFO’su Blake Jorgensen açıklamalarda bulundu. Jorgensen’e göre oyun bu mali yılın sonunda milyar dolar bir değer elde etme potansiyeline sahiptir.

tepe efsaneleri

Konuyla ilgili açıklamalarında Jorgensenoyunun başarısının altını çizen,Apex Efsaneleri Mali yıl sonunda 1 milyar dolara ulaşan son markamız olabilir. “ dedim. “Tüm stüdyolarımız inanılmaz derecede iyi çalışıyor ve mali yılın başından beri bize yardımcı oldular. sektörü yönlendiren sekiz oyun yayınlama fırsatı verdiler. Bu arada canlı servis içerikleri sağladılar ve yeni platformlara genişlediler. “ dedim.212
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?