Assassin’s Creed Valhalla Kaplayacağı Alan ve İlk Gün Yamasının Detayları Belli Oldu

0

 

Geliştirici firma Ubisoft, önümüzdeki hafta oyunculara sunulacak olan Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk gün yamasının detaylarını paylaştı. Güncellemenin bir parçası olarak, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri, yerelleştirilmiş ses paketleri ve Kodeks oyuna eklenecek.

 

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı UbisoftAssassin’s Creed serisinin son oyunu Valhalla bu yılın başlarında duyurmuştu. Bizi Viking dönemine götürecek serinin bu kez 12. büyük oyunu nihayet önümüzdeki hafta oyuncuların beğenisine sunulacak. Ondan önce, merakla beklenen oyun Ubisoft ilk gün yamasına hakkında bir makale paylaştı.

 

Yakın zamanda piyasaya sürülen AAA oyunlarının aksine, Assassin’s Creed Valhalla hem PC, hem konsol hem de yeni nesil konsollar için makul kabul edilebilir. 45 GB Dosya boyutuyla birlikte gelir. İlk gün yaması biraz hatalar ve performans sorunları rahatlatmanın yanı sıra yerelleştirilmiş ses paketleri ve Codex (Animus Veritabanı) içerir.

Assassin's Creed Valhalla

 

Etkileyici görseller ve nefes kesen atmosferlerle donatılmış Assassin’s Creed Valhalla; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Google Stadia platformları için 10 Kasım 2020 oynanabilir olacak. Buraya Bağlantıya tıklayarak oyunun Epic Games sayfasına erişebilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.439
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?