Bir YouTuber’a Gönderilen Xbox Series X, 4 Günde Bozuldu

0

Xbox Series X’in kutu açılış videosunu 1 Kasım’da heyecanla yayınlayan bir YouTuber, 4 gün sonra Xbox’ın bir tweet ile kırıldığını duyurdu. Şu anda Xbox Series X’in neden bozulduğu veya Microsoft’un bu konuda ne yapacağı bilinmiyor.

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X, oyuncularla buluşmaya bir haftadan daha az uzaklıkta ve dünyanın birçok yerinden YouTuberlar ve oyun yayıncıları, kendilerine gönderilen tanıtım birimleriyle videolarını yayınlamaya başladı.

Oyun ve teknoloji odaklı içerik yayınlayan YouTube kanalı ThePapiGfunk da Xbox Series X’in ‘önceden sevk edildiğini’ ancak ThePapiGfunk’ın Xbox Series X ile olan hikayesinin diğer yayıncılardan daha kısa olduğu yaratıcıları arasındaydı.

xbox

Xbox Series X’in kutu açılış videosunu 1 Kasım’da yayınlayan ThePapiGfunk, 5 Kasım’da paylaştığı bir tweet’te Xbox Series X’in kırıldığını, konsolun çalışmaya devam ettiğini ancak ekranda herhangi bir görüntü çıkmadığını belirtti.

ThePapiGfunk, tweet’te yakında konuyla ilgili bir video yayınlayacağını, ancak henüz video gelmediğini söyledi. Sorunun nedeni henüz bilinmese de kutudan 4 gün çıkmış olan bir Xbox Series X’in kırılmış olması endişe yarattı.162
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?