Football Manager 2021 – Türkçe Full

9

Football Manager 2021 – torrent Türkçe Full

Football Manager 2021 – torrent Türkçe Full Menajer, her futbol kulübünün kalbidir. Football Manager 2021’de dinamik ve gerçek menajerlik deneyimleri ve daha iyi ayrıntılar, üzerinizdeki bu ilgiyi elit statüsüne ulaşmanız için gereken tüm araçlarla donatarak daha önce hiç olmadığı kadar yeniliyor.

Futbol dünyasının her seviyesinden seçilebilecek 50’den fazla ülke ve 2.500’den fazla kulüple olasılıklar sınırsız. Artık top sizde, patron.

  • Hedeflerinize uyan renkleri ve mücadeleyi seçin ve ardından kulübünüzün yönetim kuruluyla çalışarak onların hedeflerini karşıladığınızdan emin olun… Aksi halde sonuçlarına katlanın.
  • Transfer piyasasını araştırmadan önce takımınızın gücünü ve derinliğini değerlendirmek için teknik heyetinizle güçlerinizi birleştirin. Akademinizde ilk on birin kapısını çalan bir yıldız olması muhtemel…
  • Kulübünüzün futbol maçlarını kazanma ve o üç puanı alma şansını en üste çıkarmak için her duruma uygun taktiksel stratejiler, dizilişler ve oyun stilleri oluşturun.
  • Maç günü karşılaşmasında yerinizi alın ve sahada planlamanız meyvelerini verirken menajerliğinizin ihtişamının keyfini çıkarın.

ETKİLEŞİM

Oyuncularınız ve medya ile iletişim kurmak daha önce hiç bu kadar anlamlı veya gerçekçi olmamıştı. Jestler her duyguyu ifade etmenize olanak sağlarken Hızlı Sohbetler, menajer olarak günlük yaşamın bir parçası olan bu kısa ve gayriresmî konuşmaları iyileştirir. FM21’de, başkaları kelimelerinizin etkisini hissedecek ve nasıl bir menajer olduğunuzu bilecek.

MAÇ GÜNÜ

Bugüne kadarki en iyi görünümlü maç motorumuzla her maç artık gerçek bir gösteri gibi hissettiriyor. Maç öncesi kurulumda daha iyi analiz ve öneriler alacaksınız. Bu veri iyileştirmeleri, sizi aksiyona her zamankinden daha fazla yaklaştırmak için yeniden modellenen maç kullanıcı arayüzümüz ile bir araya geliyor.

FM21’de sahadaki her bölge için birtakım yapay zeka iyileştirmeleri bulunuyor. Karar verme oranı arttı ve artık daha fazla ince ayrıntı içeren oyuncu kararları, oyuncuların daha hızlı tepki vermesini ve daha hızlı kararlar almasını sağlıyor. Bu iyileştirilmiş karar verme süreci, daha iyi savunma ve kaleci zekasının yanı sıra geliştirilmiş merkezi oyun ve üçüncü bölgede daha fazla çeşitlilik sunuyor.

Ayrıca, yarattığı fırsatlara göre takımınızın iyi veya kötü performans gösterdiği konusunda sizi bilgilendiren yepyeni SIxG sistemimiz de dahil olmak üzere, maç sonrasında daha fazla reaksiyon ve veri alacaksınız.

ANALİZ VE İSTATİSTİKLER

Kapsamlı veri iyileştirmelerimiz Maç Günlerinin de ötesine geçerek size maç öncesi hazırlıklarınızı daha iyi hale getirmenizi sağlayacak tüm araçları sunuyor. Menajerler, gerçek menajerlerin aldığı verileri yansıtan yeni Performans Analistinin sunduğu aylık raporlar da dahil olmak üzere, bu yıl çok daha fazla veri raporlama ve görselleştirmeden faydalanıyor. Yeni grafikler ve veri haritaları, menajerlere takımlarının güçlü yönleri ve rakiplerinin zayıf yönleri konusunda daha net fikirler sağlıyor. Ayrıca, tüm saha için kapsamlı bir istatistiksel genel bakış sunan birçok yeni istatistik de mevcut.

TRANSFER KOMİTESİ

Yeni teknik ekip rolleri, toplantılar ve etkileşimler oyunun en popüler alanlarından birini canlandırıyor. Transfer komitesi toplantıları, artık sizin ve gözlemci ekibinizin hem sonraki adımlarınız hem de kulübün transfer marketindeki uzun vadeli stratejisi açısından birbirinizi anlamanızı sağlıyor. Ayrıca, artık bir oyuncunun kulübünüze katılma ilgisi hakkında temsilcilerle doğrudan iletişime geçebileceksiniz.

SEZON SONU

Daha önce hiç olmadığı kadar sezonlarınızı yeniden yaşayın ve başarınızın tadını çıkarın. Yeni bir sezon inceleme sunumu, saha içindeki ve dışındaki en iyi anlarınızı seçerken görülmeye değer zaferler iyileştirilmiş şampiyonluk sunumları ve medyanın ilgisiyle çok daha zevkli hale geliyor.

Bu, planlama ve bilgiyi ödüllendiren bir oyun ama takip edilecek önceden belirlenmiş bir sonu ya da senaryosu yok. Sadece sonsuz sayıda fırsat var. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve bunu yazmak sizin elinizde.

Oyun her işlemcide çalışmayabilir181.027
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?