Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

1

Filmdeki mizahı, karakterleri ve tarih öncesi ortamları ziyaret edin – Oyuncular favori karakterlerini kullanarak filmin de ötesine geçen maceralara katılacaklar: samimi ve ahmak Sid the Sloth, kocaman bir yüreği olan Manny the Mammoth, cesur Diego the Saber-toothed Tiger ve sorun yaratma ustası Scrat donmuş Buz Çağından capcanlı Dinozor Dünyasına geçiş yaparak, yepyeni arkadaşlarıyla çılgın bir maceranın içine girecekler.

Bir Ice Age oyununda ilk defa birden çok karakterle oynayabileceksiniz – Altıdan fazla oynanabilir karakter sunan oyunda aksiyon-platform bölümleri, yana ilerlemeli görevler ve bulmaca çözme kısımları karakterlerinizin kendilerine has yeteneklerini kullanarak çözmenizi bekliyor olacak.

Rekabete dayalı çokluoyuncu mini oyunları – Ice Age oyun serisinde bir diğer yenilik ile oyuncular yepyeni çokluoyuncu mini oyunlarında dört arkadaşlarına veya ailelerine karşı oynayabilecekler.

15in üzerinde bölümde, sürekli değişen oyun tarzı – Her bölüm farklı ve heyecan verici zorluklar sunarak oyuncuların karakterlerinin yeteneklerinde ustalaşmalarını gerektiriyor. Bu sayede düşmanları yenecek, tehlikeli arazilerden geçecek, engelleri aşacak ve zorlu durumlardan sıyrılabileceksiniz.


İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 3 ve üzeri
Ram : 256 Mb
Gereken Hard Disk Alanı :1 Gb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : 128 Mb
DirectX : 9 veya üstü
Klavye ve mouse8.307
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.48 GB

Crack: ViTALiTY

Tarih: 25-05-2009

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?