Mario Kart Tour yayında! En eğlenceli yarış oyunu artık mobilde [İndir]

0

 

Mario Kart Turu yarışı mobil olarak başlatır. Ailenin en popüler serisi, eğlencesine mobil cihazlardan devam etmek isteyenler için indirilebilir.

 

Dünyanın en çok satan 10 oyunu listede Wii sürümüne dahildir Mario Kart şimdi iOS ve Android cihazlarda aynı eğlence getiriyor. Ağustos 2019’da ön kayıt başlatma oyun nihayet indirilebilir. Mario World’den sonra mobil cihazlarda yerini alan üçüncü yapım olan Super Mario Run ve Dr.Kart Tour, Dr. Türkiye mağazada yer almaktadır. Oyunu bilmeyenler için en basit haliyle özetlemek gerekirse, bu bir yarış oyunu. Ancak bunu standart yarış oyunlarıyla karıştırmayın diyoruz. Çok daha eğlenceli, çok daha stratejik ve dinamikleri çok hızlı değişen bir oyunla karşı karşıyasınız.

 

Mario dışında aynı evrenden diğer kahramanları da seçebileceğiniz oyunda online yarış arenasına dalabilir ve dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Oyun sırasında size avantaj sağlayacak küçük sürprizler almayı unutmayın. Bu sayede yarış sırasında rakiplerinizi sabote edebilir ve sıralamada öne geçebilirsiniz. Dünyanın her yerinden sunulan haritalarla eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Ayrıca oyunda aracınızı ve sürücünüzü geliştirebileceğiniz birçok kozmetik ürün bulunuyor. Oyun Bedava. Ancak oyun içi satışların gerçekleştiğini belirtelim. Oyunu haberin altındaki uygulama kutusundan indirebilirsiniz. Ancak 11: 00’e kadar sunucular bakımda ne yazık ki bugün (25 Eylül) 11: 00’e kadar Oyuna girmenin de mümkün olmayacağını da söyleyelim.172
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?