Mercenaries 2 world in Flames indir

0

Mercenaries 2 world in Flames indir

Mercenaries 2 world in Flames indirercenaries, 2005 yılında Playstation 2 ve Xbox için çıkmıştı. O yıllarda zaten alıp yürüyen GTA fenomenine değişik yaklaşımlarda bulunmuş ve beğeni toplamıştı. Paralı askerlik yapıp verilen görevlere göre etrafı yıkıyor, önemli kişileri öldürüyor ya da kaçırıyorduk. Önünüzde koskoca bir harita ve kısa yükleme süreli, o zamanın hoş görsellikleri ile birleştiğinde başarılı olmuştu. Aradan geçen süre zarfında devam dedikoduları alıp yürürken resmi olarak duyuruldu, birkaç kez çıkış tarihi ertelendi ve nihayet Mercenaries 2: World in Flames piyasadaki yerini aldı.

Parayı severim, hele benim ise daha çok severim

Açılıştaki güzel tasarlanmış banknotlardan oluşan menünün ardından karakterimizi seçip oyuna başlıyoruz. Üç adet karakter var; Mattias Nilsson, Jennifer Mui ve Chris Jacobs. Seçiminiz konuyu ve gidişatı direk etkilemiyor. Kendi aralarında çok az farklar var. Jennifer diğerlerine göre daha hızlı koşarken Mattias’ın sağlığı ötekilerden daha hızlı doluyor. Anlayacağınız tamamen göz zevkinizle alakalı bir seçim bu. Seçtiğiniz tipe göre diyaloglarda ufak değişiklikler oluyor o kadar. Konu ise neredeyse yok gibi bir şey. Adına iş yaptığımız Ramon Solano para vereceği yerde bizi öldürmeye kalkınca, bir paralı asker olarak içimiz intikam duygusuyla doluyor, kendi takımımızı kurmak için yerel gerillalara ve devlet adına çalışmaya başlıyoruz.

Ramon Solano’ya ölüm

Önümüzde koskoca bir harita ve tek yardımcımız var. İlerlemek için para kazanmak, çevre yapmak ve takıma sizi daha çok güçlendirecek yardımcılar almak gerekiyor. Oyunun başında direk her yere gitmek mümkün değil. Fakat bu süreç çok kısa birkaç görevden sonra harita yavaş yavaş açılıyor. Yanınızda bulunan cep bilgisayarı yardımı ile nerede neler olduğunu, insanların size göre görevi olup olmadığını ve oradan alışveriş yapılabildiğini görmek mümkün. Oynanış temel olarak gidip bir gruptan görev alıp yerine getirmek, karşılığında para ve teçhizatlara ulaşabilme hakkı kazanmak üzerine kurulu. Haritanın her kısmı belli kişilerin elinde ve kime çalıştığını burada önem kazanıyor. İsteklerini gerçekleştirip dost olduğunuz gruba düşman olanlar otomatikman size de düşman oluyor. Onlara ait topraklardan geçerken ateş açıyor, hatta kullandığınız araçları bile parçalayabiliyorlar.

Paranın dışında bir diğer önemli gereç ise yakıt. Yaptığınız alışverişler ardından bilgisayarınıza eklenen araçları, silahları ve hava desteğini yakıt miktarınız ile kullanabiliyorsunuz. Eski oyunda düzen daha kullanışlıydı. İlerledikçe kullanabilecekleriniz açılıyor para karşılığı direk o an alabiliyordunuz. Burada ise önce alışveriş yapacağınız yer için görev yapmak, daha sonra istediklerinizi satın alıp depoya kaldırmanız, ardından da yeterli yakıtınız var ise kullanabiliyorsunuz. Seçenekler ise oldukça genişletilmiş. Onlarca hava destek saldırısı, tank savar roketler, binalar için uçuk güçlü bombalar, denizde kullanmak için küçük jet-skilerden roketlere sahip botlara, çeşit çeşit tanklar ve helikopterler mevcut. Sadece satın alarak değil normal sokakta gördüğünüz tankları, uçan helikopterleri çalabilme gibi bir şansınızda var. Buralarda araya kısa mini oyunlar giriyor. Ekranda çıkan tuşlara zamanında basabilirseniz başarılı oluyorsunuz.

Parayla saadetin gerçekleştiği yer

Oyuna yegane değer katan şey bu sipariş üzerine kullanabildiğiniz araçlar ve destekler. Fakat ilk oyuna göre menüler biraz karışık ve sıkıcı olmuş. Aynı anda sadece 3 gerece anlık ulaşabiliyorsunuz. Bir nevi favori listesi oluşturuyor ve onlar arasından hızlıca seçim yapıyorsunuz.

Minimum
Service Pack: Windows Vista SP1
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon 64 X2
Memory: 2GB
GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB
Shader model: 3.0
Media: 8x Dual layer DVD-ROM
Hard Drive: 10GB install save data
Sound: DX 9.0c compatible

Recomended
OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1
Processor: Pentium Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD X2 4600 2.4 GHz
Memory: 2GB dual channel DDR RAM
GPU: Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD2600
Video RAM: 512MB
Shader model: 3.0
Media: 8x Dual layer DVD-ROM
Hard Drive: 10GB install save data
Sound: DX 9.0c compatible14.491
OYUN BILGILERI 9 yıl önce eklendi
Mercenaries 2 world in Flames indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4,7 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 06-06-2015

Kaynak: UPDATE

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?