Need for Speed: Most Wanted – Limited Edition Repack İndir

1

Need for Speed: Most Wanted – Limited Edition indir

Need for Speed: Most Wanted – Limited Edition Repack  Oyuncular, algı tabanlı G kuvvetleri, kokpit görünümünün hiper gerçekliği ve otomobilin acımasız deneyimi ile sürücünün perspektifinden kontrol kenarında bir otomobil yarışında yüksek, içten, yoğun, atletik bir deneyim içine itilir. Ilk kişi dinamik çöküyor. Need for Speed ​​SHIFT, doğru, erişilebilir fizik tabanlı bir sürüş modeli sunar; bu, her etkiyi hissetmenizi sağlar, palet yüzeyindeki her değişikliği ve kendinizi kenara doğru ittiğiniz her son kavramayı hissetmenizi sağlar.

Gerçek Sürücünün Deneyimi – Çeşitli görsel ipuçları, sürücü kafa hareketini, atalet ve G kuvvetlerini taklit eden üç boyutlu bir HUD da dahil olmak üzere gerçek sürücünün deneyimini sunar. Aracın hızına bağlı olarak alan derinliği de ayarlanır; Araba yüksek hızda seyahat ederken perspektif, otomobilin / kokpitin odak dışına çıktığı mesafeye kayacaktır.
Sürücü Profili – Ne tür bir sürücüyesin? Sürücü profili, oyuncunun olaydan olaya kadar bir yarış sürücüsü olarak evrimini izler. Bu sistem, yolda bir şoför kişiliğinden, bunların başarı oranından ve herhangi bir profil noktasından ve rozetinden oluşur; bunların hepsi, özel tasarlanmış bir kariyer ve oyun deneyimi yaratmak için birlikte çalışır. Sürücü profili tüm modlarda yaygındır: kariyer ve çevrimiçi.
Dinamik Kilitlenme Etkisi – Müzikçalar statik bir nesneye veya rakibe çarptığında, oyuncu ‘hasar görüyor’ gibi hissedecektir. Görsel ve ses efektlerinin bir kombinasyonu, oyuncuyu yönlendirir ve yarışın kısa sürede bozulmasına neden olur.
Toplam Özelleştirme – Need for Speed ​​SHIFT, oyuncunun otomobillerin performansını ve stil özelliklerini her yönüyle uyarlamasını sağlayan kapsamlı bir özelleştirme seçeneğine sahiptir. Performansını artırmak için aracınızı yükseltmek ve ayarlamak için davanın altına gidin. Görsel özelleştirme sistemi, oyuncuların kendi stillerini ve tercihlerini yansıtmak için iç ve dış oyunları kişiselleştirmelerine olanak tanır.
Fotoğraf Gerçekçi Otomobiller ve Parçalar – Pagani Zonda F, Audi RS4 ve Porsche 911 GT3 RSR dahil neredeyse 70 lisanslı araç bulunmaktadır. Ayrıca Willow Springs ve Laguna Seca gibi 15’den fazla gerçek dünyadaki yerin yanı sıra Londra ve Tokyo şehir merkezindeki hayali devreler de var.

OS: Windows XP (Service Pack 3) / Windows Vista (Service Pack 2) / Windows 7
Processor: 1.6GHz Intel Core2 or faster/AMD X2 3800+ or faster
Memory: (Windows XP) 1 GB RAM; (Windows Vista/Windows 7) 1.5 GB RAM
Graphics: 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0*
DirectX®: DirectX 9.0c compatible
Hard Drive: 6 GB
Sound: DirectX 9.0c compatible
Controller Support: USB Steering Wheel/Dual Analog Gamepad
Online Multiplayer: 512 Kbps or faster; 2-8 players12.422
OYUN BILGILERI 7 yıl önce eklendi
Need for Speed: Most Wanted – Limited Edition Repack İndir

Tür: Repack Oyunlar, Spor Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.3 GB

Crack: TorrentABİ

Tarih: 03-04-2017

Kaynak: Original Size: 7.4 GB

Dil: English

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Need for Speed: Most Wanted – Limited Edition Repack İndir” oyununda 1 Yorum bulunuyor.
  1. Fatih Bulut - 7 yıl önce demiş ki:

    media get dandik aga kullanmayalım