PS5 Oyunlarını PS4’te Oynatacak Uygulama PS5 Remote Play’in Dağıtımına Başlandı

0

PlayStation 4’lere “PS5 Remote Play” adlı bir uygulama kurulmaya başlandı. Otomatik olarak yüklenen bu uygulama, PlayStation 5’teki oyunların PlayStation 4’te oynanmasına izin verecek. Ancak PlayStation 5 henüz piyasaya sürülmediği için uygulama şimdilik işlevsel.

Oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği hafta geldi. Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5bu hafta ABD’deki oyuncularla buluşacak. Avrupa’daki oyuncular önümüzdeki hafta bu konsolla buluşacak. Konsolun oyuncular için ne kadar mutlu olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak ama bir gelişme, PlayStation 5’in PlayStation 4 sahipleri de olacak etkileyecek gösteriyor.

Bazı PlayStation 4 sahiplerinden gelen bildirimlere göre, mevcut konsolların artık yeni bir uygulaması var. Bu başvuru “PS5 Uzaktan OynatmaUygulamanın amacı, adından da anlaşılacağı üzere PlayStation 5 üzerindeki oyunlara PlayStation 4 üzerinden erişebilmektir. işlevsiz söylemem gerek. Çünkü PlayStation 5 henüz resmi olarak yayınlanmadı.

PlayStation 4

PS5 Uzaktan Oynatma uygulaması çalışırken PlayStation 5’e eklenen bir oyun PlayStation 4Bu özelliği farklı bir şekilde açıklamak için PlayStation 5 sahipleri, PS Vita sahipleri PlayStation 4 oyunlarını oynadıkça PlayStation 4’te oynamaya devam edebilecekler. Özelliği kullanmak için PlayStation 5 çalışma düzeni içinde ve internete bağlı olması gerekecek.396
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?