Sony PlayStation E3 2018 panelinden mutlaka izlemeniz gereken 7 fragman [Video]

0

 

4. Sony dün sabah Türkiye saatine karşı başladı E3 2018 Sunum ilginç ve merakla beklenen duyurularla sona erdi. Kaçıranlar için önemli duyuruları listeledik.

 

Açılışı favorilerimizden Death Stranding ile yapmak istedik. Hideo Kojima’nın en yeni oyunu, gizemli fragmanları ile heyecanı artırdı. Norman Reedus’un başrolünü üstlendiği oyunun oynanışı hakkında fikir edinebileceğimiz yeni uzun fragman bize cevaplardan çok soru getirdi. Kojima’nın maalesef duyuru yapmadığı sunum, çıkış tarihi olmadan sona erdi. Oyunla ilgili ayrıntıları öğrenmek için buraya Yazımızı okuyabilirsiniz.

 

PlayStation platformu için özel oyunlar denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan The Last of Us Part II, bunca ay sonra bir oyun videosu ile heyecanımızı ikiye katlamayı başarıyor. Ancak Naughty Dog, oyuna karşı ihtiyatlı tavrını korumaya devam ediyor. Net bir çıkış tarihi olmayan oyunun 2019 yılında oyuncularla buluşması bekleniyor. Çok daha acımasız bir Ellie ile karşılaşacağımız oyunun detayları buraya haberimizde yer almaktadır.165
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?