The Last of Us 2 çıkış tarihi, özel versiyonları ve Türkçe müjdesi [Video]

0

 

Hevesle beklenen Sonumuz 2Nihayet dün PlayStation’ın State of Play etkinliğinde tarihi açıkladı. Türkiye’deki yerli oyuncuların daha büyük bir sürprizi var.

 

PlayStation cephesinde belki de en çok beklenen oyun Sonumuz 2 Son olarak State of Play etkinliğinde çıkış tarihini ve farklı versiyonları oyuncularla paylaştı. PS4 için özel olarak geliştirilen oyun 21 Şubat 2020oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu geçmiş sızıntılar onaylar. Yine oyunun sızıntıları haklı çıkaran dört farklı versiyonu olacak. kesinleşti. Standard Edition, Special Edition, Collector’s Edition, Ellie Edition gibi farklı sürümlere bakın, kutu içeriğinde farklılıklar vardır. Standart versiyon 60 dolar Oyunu fiyat etiketi ile içerir. 80 $ Özel Sürüm, oyun için 48 sayfalık özel bir kitapçık ve oyunu saklayabileceğiniz metal bir kutu içerir.

 

170 $ Koleksiyoncu Sürümü Metal kutuda özel bir teşekkür mektubu, Ellie’nin bileziği, Ellie’nin figürü ve 6 farklı rozetin yanı sıra 48 sayfalık özel bir kitapçık var. Hadi herkesin merak ettiği şeye gelelim Ellie Sürümü‘a. İçeriği yayınlanmadan önce sızıntılarla bile bol bol kendi kendine konuşma yapan bu versiyon tamamlandı 230 $ fiyatı var. Collector’s Edition içeriğini de içeren bu sürüm, Ellie’nin sırt çantasında, oyunun orijinal müziğinin plağına ve 5 etiketlik bir pakete sahip olabilirsiniz. Ellie Edition’ın Türkiye olup olmadığı bilinmiyor.500
OYUN BILGILERI 4 yıl önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?